naglowek
BudokanTreningiGaleriaKontaktLinki

TRENINGI W SEZONIE 2017/2018

 W sprawie treningów prosimy o kontakt z trenerami. 

     Grupy zaawansowane, zawodnicze, - kontakt:  dansport@dansport.pl  tel. 602 868-427

ZAPISY – GRUPY NABOROWE  2017/2018  

Lp.

SZKOŁA-SALA

GRUPA WIEKOWA

TRENINGI

TRENER – KONTAKT

 

1.

 Młodzieżowe Centrum Sportu

ul. Gwarna 10  W-w 

karatega gratis!
przedszkolaki, dzieci, młodzież

wtorek - czw.

17.30 - 18.30 

Paweł Piotrowski
tel. 726 943 624

pawel_piotrowski@poczta.onet.pl  

 

2.

Specjalny Ośrodek 

Szkolno-Wychowawczy
Ul. Kamienna 99-101 
W-w

100 m od  SP 17  


Dzieci i młodzież

 

Dorośli

 Pon.– Środa

17.00-18.00

Pon.  - Środa
19.15-21.15

Maciej Jędruszek
Tel. 692 090-750
poczta@karate.wroclaw.pl 

www.karate.wroclaw.pl

 

3. 

 SP 76
ul. Wandy 13

Wrocław Krzyki

karatega gratis!

Dzieci i młodzież


Piątek 16.45-18.00

Filip  Królikowski
Tel. 693 595 300
flip10@op.pl

 

4.

 SP 61
Ul. Skarbowców 8
Wrocław Krzyki

 

Dzieci i młodzież


Pon. - środa

16.30-17.30

Paweł Piotrowski
tel. 726 943 624
pawel_piotrowski@poczta.onet.pl 

 

5.

 

 SP 82

Ul. Blacharska 13
Wrocław Oporów

 

Dzieci i młodzież

 

Środa – Piątek

godz. 15.40

Stefan Giliński
605 346 688
empi53@wp.eu

 
6.

 

 
Szkoła Podstawowa RADWANICE

 
dzieci i młodzież

 
poniedziałek-środa

16.00-17.00

 Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
  509 689 040

 

7.

 
Szkoła Podstawowa
Minkowice Oławskie


dzieci  i młodzież


Wt.   17.45-18.45

Czw. 17.45-18.45

Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
509 689040                

 

8.

 SP 24
Ul. Częstochowska 42

Wrocław Złotniki

 Karatega gratis

Dzieci i młodzież

 
Wt.
16.30-19.30

Czw.16.30-19.30 

Mariusz Mazurkiewicz

Magdalena Mazurkiewicz

Tel. 663 068 676
treningi.karate@tlen.pl

 

9.

 SP 42
Ul. Wałbrzyska 50
Wrocław Klecina

 

Dzieci i młodzież

 Pon. - Piątek

17.00-19.00

Sławomir Giliński
505 057-166
slawomir.gilinski@gmail.com

 

10.

 
ZESPÓŁ SZKÓŁ
Bystrzyca Oławska


dzieci i młodzież 

 

Wtorek -Czwartek

16.30-17.30

Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
509 689 040

 

11.

 

SP 51
Ul. Krępicka 50

Wrocław Leśnica

 

Dzieci i młodzież


Wtorek–Czw.

16.00-20.00

zapisy na 16.00

Piotr Babicz 

tel. 602 868-427
dansport@dansport.pl
gg 2476778

 

12.

 

SP 47
Ul. Januszowicka 35-37
Wrocław Krzyki

karatega gratis!

Dzieci i młodzież

Pon. 17.00-18.00

Środa 16.30-17.30

Filip  Królikowski
Tel. 693 595 300
flip10@op.pl

 

13.

 

Zespół Szkół 

Środa Śląska
Ul. Wrocławska 12

 

Dzieci i młodzież
 

Pon., Wt., Śr., Pt.

17.00-18.00

Bogusław Boczniewicz

Tel. 605 628-874
bboczniewicz@wp.pl 

 

 14.

 

 
Szkoła Podstawowa 

MIĘKINIA

 

Dzieci i młodzież 

 wtorek - czw.

14.45. - 15.45

 Maciej Jędruszek
Tel. 692 090-750
poczta@karate.wroclaw.pl
www.karate.wroclaw.pl  

 
15.

 

 

Hala Sportowa    Lutynia

Dzieci i młodzież

 

Pon. 17.00-19.30

Śr.    18.00-19.30

Tomasz Malinowski

691 464-076
dansport@dansport.pl 

16.

Szkoła Podstawowa

ul. Szkolna 4

SIECHNICE

Dzieci i młodzież

Pon. - piątek

15.30-17.30


Jarosław Łuszcz
  664-054-055

karate@koliber-s.pl
www.koliber-s.pl/karate 

17.

Młodzieżowe Centrum Sportu

ul. Gwarna 10  Wrocław

Studenci, dorośli

elementy karate, boksu, mma....,

Pon. – Środa

20.00-21.30

Filip  Królikowski
Tel. 693 595 300
flip10@op.pl

18.

SP   Leonardo da Vinci
ul. Młodych Techników 58   
Wrocław

 

Dzieci i młodzież

Wtorek –Czw.

14.30-16.30

Kamil Rosiński
509 279 970
kamr22@wp.pl

19.

Gimnazjum  nr 17

ul. Ślężna 2/24  W-w


dorośli

 
wtorek -pt.

19.00-20.30 

Jolanta Kinga Warchulska
Maciej Sebastian
mseba@op.pl 

tel. 607868096 

20.

WKSA BUDOKAN ASTROMAL

SEKCJA LESZNO (WLKP)

dzieci i młodzież

kontakt tel.

Marcin Osiejewski
tel. 603 087 071

21.

Szkoła Podstawowa nr 37

ul. Sarbinowska Wrocław

dzieci i młodzież

Poniedziałek i piątek 

15.00-17.00

Mariusz Mazurkiewicz

Magdalena Lucińska
Tel. 663 068 676
treningi.karate@tlen.pl

 22.

 Szkoła Podst. nr 53
ul. Strachocińska 155 Wrocław
 
dzieci i młodzież

Środa  17.30 - 18.30
Piatek  16.30 - 17.30

Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
509 689 040

 23.


Szkoła Podstawowa nr 71

ul. Podwale 57 Wrocław
 

dzieci i młodzież

 pon. 15.00 - 16.00

 środa 14.40-15.40

 Filip  Królikowski
 Tel. 693 595 300
 flip10@op.pl

 24.

Szkoła Podst.
Prusice 
dzieci, młodzież, dorośli 

wtorek i czwartek
17.30 - 18.30
  Marek Kaczałko 
tel. 606 411 997 

 25.

Zespoł Szkoł nr 3
 ul. Szkocka 64 Wrocław

 
 dzieci, młodzież

 

wt. 16.30 i 17.30

czw. 16.30 i 17.30

 Filip  Królikowski
 Tel. 693 595 300
 flip10@op.pl

26.

Zespół Szkolno-Przedszkolny
ul. Kościelna 2    Smolec

 dzieci, młodzież pon.   17.30
środa  17.30
Marek Kaczałko 
tel. 606 411 997 

 27.

 
Szkoła Podstawowa  nr 93
ul. Niemcewicza 29-31 Wrocław

 karatega gratis!

dzieci i młodzież


piątek
14.40-15.40
 Filip  Królikowski
 Tel. 693 595 300
 flip10@op.pl

 28.

Zespół Szkolno-Przedszk.

ul. Wietrzna 50 Wrocław

dzieci i młodzież

 

Śr.-Pt. 16.30-19.30
Wt.-Czw.17.15-19.15
Stefan Giliński
605 346 688
empi53@wp.eu

 29.

Szkoła Podst. nr 95

ul. Starogajowa 66 Wrocław

dzieci i młodzież

 

wtorek 17.00-19.00 czw.    17.00-19.00
 Kamil Rosiński
  509 279 970
 kamr22@wp.pl

 30.

 Szkoła Podst. nr 108

ul. Chrobrego 3 Wrocław

 karatega gratis!

dzieci i młodzież

 wtorek 14.30-15.30  Filip  Królikowski
 Tel. 693 595 300
 flip10@op.pl

 31.

 Szkoła Podst. nr 2
 ul. 3 maja 5 Trzebnica


 dzieci i młodzież
 poniedziałek i środa    15.30 - 16.30

Kamil Rosiński
509 279 970
kamr22@wp.pl

 32.

 Zespół Szkolno-Przedszk. nr 21
ul. Kłodzka 40  Wrocław
dzieci i młodzież
wtorek i czwartek
14.00-15.00

Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
509 689 040

 33.

Zespół Szkolno-Przedszk.
ul. Chabrowa 99 
Wysoka
dzieci i młodzież
środa i piątek
15.15-16.00

Przemysław Biegański
pbieganski2@wp.pl
509 689 040 

Szkoła Podstawowa 
MALCZYCE
dzieci i młodzież 
poniedziałek i czw.
17.00 - 18.00 

Arkadiusz Mańkowski

tel. 664 030 538 armag20@wp.pl  

 


   


 


   


 


   


 


   


 


   


 


   



Grupa:
grupa

Prowadzący:

 







Projekt i Realizacja: BetterSite.pl