naglowek
BudokanTreningiGaleriaKontaktLinki

Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów 4.10.2008 Kalisz

4.10.2008r. w Kaliszu odbyły się  Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów i Juniorów Młodszych.

4 osobowa reprezentacja juniorów młodszych wywalczyła 2 medale.
Najlepiej spisała się Magdalena Nowakowska zostając wicemistrzynią Polski w kumite -52kg.
Stoczyła 4 pasjonujące walki, w drugiej walce wygrała z aktualną mistrzynią Świata, w finale uległa dopiero w dogrywce.
Brązowy medal w kumite - 60 kg zdobył Kamil Racko. Pierwsza walka wygrana przed czasem 8:0, druga przegrana ale w walce o 3 miejsce nie dał juz szans przeciwnikowi.
Niestety w kumite -70 kg po dramatycznej walce 6:5 w dogrywce juz w pierwszej walce przegrał Kamil Rosiński.
7 miejsce w kumite -52 kg zajęła Klaudia Bienias, pomimo przerwy w treningach start mozna uznać za bardzo udany, przy odrobinie szczęścia powinien być medal.

2 osobowa ekipa juniorów wykonała 100% normy zdobywając 2 medale.

Mariusz Mazurkiewicz szedł jak burza w kumite -65 kg. W walce o finał uległ w dogrywce. w repasażach wywalczył brązowy medal. Drugi brązowy medal zdobył Mateusz Osmólski startując w kumite - 80 kg.
Serdeczne podziękowania dla Pana Ireneusza Racko za pomoc w transporcie na zawody.